Članci autora admin

НАША ШКОЛА У ПОСЕТИ БРАЋИ ИЗ ПРИЛУЖЈА

Представници наше школе (директор Милош Поповић и професор Бојан Благојевић) су посетили основну школу „Вук Караџић“ из Прилужја на Косову и Метохији. Комплетан текст се може прочитати на следећем линку: http://palankadanas.com/delegacija-os-stanoje-glavas-posetila-priluzje-na-kosovu/

skola4

УПИС НАШИХ ЂАКА У СРЕДЊЕ ШКОЛЕ

Као и неколико претходних година, и ове – 2016. године, наши ђаци су показали доста добро знање на завршном испиту. Најбољи доказ за то је податак да се само два ученика нису уписала по првој жељи. Остали ђаци су примљени у школе које су им биле прве на списку жеља.

Од срца им желимо да остану, као и до сада, добри, послушни и вредни 🙂

os_1151_Raspodela

Школска документација

Овде можете видети и преузети школску документацију:

Godisnji plan rada Glibovac 2015.2016

RASPORED CASOVA od 5 do 8

raspored casova 1 do 4

Дан отворене школе у школској 2015

дан отворених врата календар о-в рада

РАСПОРЕД ДЕЖУРСТАВА НАСТАВНИКА У ШКОЛСКОЈ 2015 16

РАСПОРЕД ОДРЖАВАЊА ЧАСОВА ПРЕДМЕТНИХ НАСТАВНИКА У 4

распоред контролних вежби за 1. полугодиште 1-4 2015

РАСПОРЕД ОСТАЛИХ ОБЛИКА ОБРАЗОВНО

РАСПОРЕД ПИСМЕНИХ И КОНТРОЛНИХ ВЕЖБИ ЗА I ПОЛУГОДИШТЕ 5-8. разред

календар о-в рада

Измена конкурсне документације

1.IZMENA JNMV 1 2015 GLIBOVAC

Конкурсна документација

Овде можете погледати и преузети конкурсну документацију:

JNMV Glibovac 26.02.2015.

Позив за подношење понуда

Овде можете погледати и преузети позив за подношење понуда:

poziv za podnošenje ponuda Glibovac 26.02.2015.-1(1)

Обележен дан школе

У среду, 24. фебруара наша школа обележила је свој дан. Програм који су извели наши ђаци почео је у 10:30. Учествовали су ђаци свих узраста. Видели смо кореографије нашег КУД-а, чули рецитовање Ксеније Зрнић, видели скеч који је са ђацима припремио професор Мирослав Станић. Цео догађај пропратила је ТВ „Јасеница“:

Општинско такмичење из хемије

У недељу, 22. фебруара са почетком у 9:00, у нашој школи је одржано општинско такмичење из хемије. Такмичило се 13 ученика 8. разреда и 32 ученика 7. разреда.

Обележена школска слава Свети Сава

У просторијама наше школе обележена је, као и до сада, школска слава – Свети Сава. У холу школе је уприличено сечење славског колача, уз присуство јереја Саше Миленовића, запослених, ученика, родитеља и гостију.